Anasayfa / Kurumsal / Hakkımızda /

HAKKIMIZDA

Deniz Isı San. Ltd. Şti., Mekanik Tesisat sektöründe hizmet sunmak üzere 1992 yılında kurulmuştur. Her geçen gün edindiği deneyimleri ile mekanik tesisat konularının hemen hemen her alanında hizmet verme fırsatı yakalamış ve günümüze kadar pek çok kapsamlı projede görev üstlenerek başarılı bir şekilde sonuçlandırmıştır.

Deniz Isı, istikrarlı gelişimini ve yükselişini, teknolojik gelişmelere ve yeniliklere açık yapısına, bilgi birikimini ve deneyimlerini işine iyi yansıtan teknik kadrosuna ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışına borçludur.

Sistem çözümlerinde bir yandan yüksek verimli ve modern teknolojik alternatifler, diğer yandan daha düşük maliyetli çözümler üzerinde yaptığı çalışmaları işveren ile paylaşmak suretiyle projelere katkı sunmak, Deniz Isı’nın yıllardan beri edindiği bilgi birikimi ve deneyimlerini doğru kullanabilmesinin bir sonucudur.

Sektörde 25 hizmet yılını geride bırakan Deniz Isı, bugüne kadar üstlendiği hastane, Üniversite binası, spor salonları, sosyal tesis binaları, kapalı yüzme havuzu, itfaiye binaları, fabrika, atölye, banka şubeleri, özel hizmet binaları, binlerce toplu konut ve özel konutun mekanik tesisat işlerini üstlenmiş ve başarılı bir şekilde tamamlamış, portföyü oldukça geniş bir firma konumundadır.

Gücünü deneyimlerinden alan Deniz Isı'nın siz müşterilerine yönelik temel ilkesi şudur; Siz, en iyisine layıksınız….

Saygılarımızla……ı